ВИКОРИСТАННЯ ОСВІТНЬО-ТЕРАПЕВТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЦИФРОВИХ НАРАТИВІВ У ПРАКТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА

Автор(и)

  • Лариса ТИМЧУК Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна https://orcid.org/0000-0003-4678-2362

DOI:

https://doi.org/10.17721/2616-7786.2023/9-1/5

Ключові слова:

психолого-педагогічна підтримка, соціальний педагог, сім'ї військовослужбовців, цифровий наратив, цифровий наративний проєкт

Анотація

Вступ. Унаслідок повномасштабної війни в Україні гостро постало питання надання ефективної практичної допомоги сім'ям військовослужбовців, що повернулися з війни, представниками психолого-педагогічної служби в системі освіти.
Методи. У дослідженні застосовано контент-аналіз праць вітчизняних та зарубіжних дослідників, аналіз, синтез, метод наукового трансферту теорії в практику, етнографія.
Результати. Провідна ідея статті зосереджена на терапевтичному впливі цифрових наративів на особистість і реалізації цифрових наративних проєктів у роботі соціальних педагогів.
Висновки. Охарактеризовано потенціал цифрових наративів як методу дослідження та навчання. Представлені проєкти цифрових наративів можуть бути використані у процесі надання психолого-педагогічної підтримки сім'ям військовослужбовців, що повернулися з війни.

##submission.downloads##

Опубліковано

30-04-2024