Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
 • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
 • Індекс унікальності змісту поданих до публікації матеріалів (антиплагіат) становить 75% та більше.
 • Подання містить повний пакет документів необхідних для публікації, а саме: анотація до статті українською мовою (обсяг анотації до 500 знаків з пробілами), розширену анотацію англійською мовою (обсяг не менше 1800 знаків з пробілами), текст статті (оформлений згідно положень «Керівництва для авторів»), довідку про автора (заповнюється у форматі Google-форми).
 • Автори, які на момент подачі рукопису не мають наукового ступеню, в обов'яз``ковому порядку повинні додати до пакету документів рецензію від наукового керівника.
 • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
 • Стаття написана українською або англійською мовою.
 • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у «Керівництві для авторів».
 • Автори дотримались вимог щодо забезпечення сліпого рецензування поданих матеріалів та вилучили з тексту подання всю інформацію, яка дозволяє ідентифікувати їх особу.

Керівництво для авторів

При оформленні матеріалів рукопису просимо неухильно дотримуватися вимог Керівництва для авторів даного журналу.

Завантажити Керівництво для авторів.

Просимо враховувати, що з метою забезпечення чесності сліпого рецензування для цього видання, необхідно докласти усіх зусиль, щоб автори і рецензенти нічого не знали один про одного. Для цього автори, редактори і рецензенти (ті, хто завантажує документи як частину своєї рецензії) мають перевірити, чи були виконані усі наступні дії щодо тексту та властивостей файлу:

 • Автори документа видалили свої імена з тексту, замінивши їх позначкою «Автор» (або "Автор_1", "Автор_2") в тексті, бібліографічних посиланнях, виносках тощо.
 • У документах Microsoft Office ідентифікатор автора також слід видалити з властивостей файлу (див. меню «Файл» в Word), обираючи пункти в такій послідовності, починаючи з меню «Файл» в головному меню додатку Microsoft: Файл > Зберегти як > Інструменти (або Параметри в Mac) > Безпека > Видаляти особисті відомості з цього файлу при збереженні > Зберегти.
 • У файлах PDF також слід видалити імена авторів із властивостей документа, розташованих у меню Файл в головному меню програми Adobe Acrobat.

Разом з тим, невід'ємною  та обов'язковою частиною процесу подання матеріалів для публікації у Віснику є заповнення інформаційної довідки про автора. Для заповнення інформаційної довідки про автора перейдіть за посиланням. Звертаємо Вашу увагу, що у випадку, якщо матеріали статті подаються у співавторстві дана форма заповнюється кожним автором індивідуально.

Встановлення індексу унікальності (перевірка на антиплагіат) матеріалів поданих до публікації у Віснику відбувається із застосуванням програми Unicheck.